• Zemní práce

  Dále pro vás provádíme teréní úpravy staveb a zahrad. Nakládku sutí, kamene, hlíny a pod.. To vše smykovým nakladačem CAT 242B2. Po dohodě možnost výkopových, vrtacích a frézovacích prací. Zobrazit detail

 • Autodoprava Rovenský

  Zajišťujeme kontejnerovou službu - odvoz sutí a pod.. Přepravu materiálu do 7,5t, možnost manipulace hydraulickou rukou do 2,5t. A další služby dle telefonické hodody. Zobrazit detail

Naše firma se zabývá pokrýváním plochých i šikmých střech. Ploché střechy stále mají své místo na trhu. V tomto případě se převážně zaměřujeme na aplikaci modifikovaných bitumenových pásů s břidlicovým posypem.

Pro volbu správné střešní krytiny na Vaši střechu jsou rozhodující následující kriteria:

 • Hmotnost střešní krytiny na m2, rozhodující je nosnost krovu (tesařské konstrukce)
 • Plocha střešní krytiny v důsledku ovlivnění přírodních vlivů.
 • Možnost použití střešní krytiny v daném sklonu. Každá střešní krytina má svůj minimální sklon, do které je garantována výrobcem její funkčnost.
 • Povrchová úprava krytiny. Střešní krytiny mají různé povrchové úpravy a je třeba zvážit okolní prostředí a správnou volbu povrchové krytiny.
 • Záruka a životnost střešní krytiny.
 • Cena střešní krytiny.
 • Celkový vzhled a sladění střešní krytiny s ostatním okolím.

1. Pokrývačské práce na šikmých střechách

Největší počet našich pokrývačských prací tvoří montáž krytin na šikmých střechách od sklonu 12 stupňů až po sklon 90 stupňů, kdy veškeré krytiny musí být zvlášť šroubovány k podkladu.Při úvodní návštěvě Vám nabídneme širokou škálu druhů krytin, modelů a barev, abychom tak splnili Vaše představy o střešní krytině, ale se zachováním funkčnosti pro vaši střechu a prostředí domu. Nejběžněji používané střešní krytiny realizované na našich zakázkách jsou zejména materiály od firem – Bramac, Tondach, KM Beta, Ondusteel, Onduline, Isola, Iko, Tegola, Velux, Roto a další. Naše firma Rovenský, se dobře orientuje v materiálech, který momentálně trh nabízí a ovládá jejich zpracování, neboť každý druh materiálu vyžaduje specifický přístup k montáži.

2. Pokrývačské práce na plochých střechách

Ploché střechy zaujímají velmi významné místo v našich zakázkách a naše firma Rovenský, vám poradí jak opravit plochou střechu, jaká je nejvhodnější krytina pro vaši střechu a jaké jsou životnosti krytin. Nejčastěji provádíme pokrývačské práce na plochých střechách a střechách s mírným spádem pomocí povlakových krytin typu asfaltových pásů SBS, které si zachovávají pružnost až do -25 stupňů celsia, což je vhodné zvláště u podkladů, které dilatuní a stávající lepenky tytu IPA praskají. Specializujeme se převážně na aplikaci modifikovaných bitumenových pásů s břidlicovým posypem , které vynikají dlouhou životností.

Samozřejmostí při rekonstrukci plochých střech je odborná montáž všech střešních doplňků, klempířských prvků, střešních oken a světlovodů a pod..

3. Průmyslové objekty a obytné domy

Naše firma Rovenský pokrývá i velké střechy na obytných domech a průmyslových objektech. Provádíme zde rekonstrukce stávajících krytin a střešních konstrukcí, ale samozřejmě také dodávky a montáže nových konstrukcí a krytin dle zadání investorů. Ukázky střech najdete v našich referencích.

4. Návrhy na řešení realizací

vychází ze zkušeností a díky spolupráci s naším dlouholetým partnerem firmou DEKTRADE a.s..

Zajišťujeme :

 • informace o vlastnostech, navrhování a zabudování materiálů
 • podklady nezbytné pro správné zabudování materiálů
 • kladečské plány spádových klínů z pěnového polystyrenu a dílců POLYDEK

Vvýběr z referencí

Více referenací

Aktuality

Střechy KMBeta, Bramac se slevou 20% - Celoročně nabízíme slevové akce na základní tašky 20%. Podrobnosti na vyžádání.

Zobrazit pokračování

Kontaktujte nás!

Střechy / Autodoprava Rovenský Sídlo firmy: U Nového Rybníka 274,
471 63, Staré Splavy.

Kontakt: Mobil: +420 604 784 726
E-mail: info@strechyrovensky.cz
Www: www.strechyrovensky.cz

 

Spolupracujeme s firmami